Zwiastun Fight Club

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Fight Club

4.71 Filmy podobne do Fight Club
49 głosów

Podziemny krąg

Gatunek: Thriller, Psychologiczny

Rok produkcji: 1999

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Jack cierpi na chroniczną bezsenność i jest całkowicie znudzony swym dotychczasowym życiem. Do czasu, gdy spotyka charyzmatycznego Tylera Durdena - sprzedawcę mydła o dość pokrętnej filozofii życia... Uważa on bowiem, że samo-doskonalenie jest dla słabeuszy, a to co rzeczywiście sprawia, że warto żyć to samo-destrukcja. Kiedy mieszkanie Jacka zostaje kompletnie zniszczone w wyniku tajemniczego wybuchu, Tyler oferuje mu gościnę. Spotykają się w barze, piją na umór i wszczynają bójkę na gołe pięści, która nieoczekiwanie przynosi im ogromną satysfakcję. Wkrótce cotygodniowe walki stają się celem ich życia i przyciągają coraz to nowych zwolenników. Zainicjowany przez nich Podziemny krąg obejmuje swym brutalnym zasięgiem cały kraj i odnosi oszałamiający sukces. Jednak już niedługo Jacka spotka szokująca niespodzianka, za sprawą której zmieni się wszystko...

17 Filmy podobne do Donnie Darko
Donnie Darko

Donnie Darko

Gatunek: Dramat

Rok produkcji: 2001

Opis filmu: Donnie Darko to na pozór normalny amerykański uczeń szkoły średniej – nie każdy jednak wie, iż widuje on olbrzymiego królika, który daje mu różne zadania (nie zawsze zgodne z prawem) oraz przepowiada mu datę (zupełnie nieodległą) końca świata.

9 Filmy podobne do Mechaniczna pomarańcza
Mechaniczna pomarańcza

A Clockwork Orange

Gatunek: Dramat, Sci-Fi

Rok produkcji: 1971

Opis filmu: Film przedstawiający bardzo oryginalną wizję przyszłości - pełną okrucieństwa, anarchii oraz cynizmu. To dzieło Stalneya Kubricka po dziś dzień wywołuje wiele kontrowersji. Mechaniczna Pomarańcza wywołała mnóstwo skandali a zakaz jej emisji utrzymał się w niektórych państwach do dziś.

4 Filmy podobne do Sekretne okno
Sekretne okno

Secret Window

Gatunek: Thriller

Rok produkcji: 2004

Opis filmu: Mort Rainey jest uznanym pisarzem, który po rozstaniu z żoną zrywa z wielkim światem i przenosi się na prowincję do domu nad jeziorem. Będąc w głębokiej depresji cierpi na niemoc twórczą. Tymczasem u progu jego domu zjawia się psychotyczny nieznajomy John Shooter zarzucając Mortiemu plagiat jego opowiadania i żądając sprawiedliwości i zadośćuczynienia. Gdy żądania przeradzają się w śmiertelne groźby Rainey zwraca się o pomoc do prywatnego detektywa Kena Karsha. Jednak nic nie jest w stanie powstrzymać horroru, który już zdążył wymknąć się spod kontroli. Rainey wkrótce odkrywa, że nie może ufać nikomu i niczemu...

3 Filmy podobne do Trainspotting
Trainspotting

Trainspotting

Gatunek: Dramat

Rok produkcji: 1996

Opis filmu: Codzienne życie młodych londyńczyków, którzy przed problemami uciekają w narkotyki. Mark postanawia zerwać z tym. Wyjeżdża do rodzinnego miasteczka, zakochuje się w dziewczynie, i wszystko zapowiada się obiecująco, do momentu, gdy odwiedzają go koledzy.

2 Filmy podobne do Wyspa tajemnic
Wyspa tajemnic

Shutter Island

Gatunek: Dramat, Thriller

Rok produkcji: 2010

Opis filmu: Akcja filmu rozgrywa się w 1954 roku na pięknej wyspie Zatoki Bostońskiej. W tak bajecznym miejscu znajduje się szpital dla obłąkanych przestępców. Na wyspie będzie prowadzone śledztwo w sprawie tajemniczego zniknięcia jednej z pacjentek. Sprawa jest prowadzona przez federalnych szeryfów Tedda i Chucka. Kobieta zniknęła z pokoju, który był zamknięty, a w oknach były kraty. Pozostała po niej tylko zaszyfrowana wiadomość. Nad wyspę nadciąga huragan i łączność z resztą świata zostaje zerwana.


Podobieństwo dodane przez: ressentir

0 Filmy podobne do 25 godzina
25 godzina

25th Hour

Gatunek: Dramat, Kryminał

Rok produkcji: 2002

Opis filmu: Monty Brogan, nowojorski diler narkotyków, ma jeszcze jeden dzień. Jeden dzień na pożegnanie się z ojcem, przyjaciółmi i piękną dziewczyną. Jeden dzień na odkrycie kto jest jego prawdziwym przyjacielem, a kto go wydał. Jeden dzień na zmienienie swojego życia. Jeden dzień na podjęcie decyzji - 7 lat w więzieniu czy wieczna ucieczka.


Podobieństwo dodane przez: Korozja

-1 Filmy podobne do V jak vendetta
V jak vendetta

V for Vendetta

Gatunek: Sci-Fi

Rok produkcji: 2005

Opis filmu: Kim jest mężczyzna, który ukrywa swą przerażającą twarz za maską? Bohaterem czy szaleńcem? Wyzwolicielem czy napastnikiem? Kim jest V i kto przyłączy się do jego walki z totalitarnym terrorem, który niszczy naród? V jak Vendetta, wyreżyserowana przez twórców Trylogii Matrix, to futurystyczna i bezkompromisowa wizja przyszłości oparta na kanwie bestsellerowego komiksu.

Znasz podobny film do Fight Club? Dodaj go:Jeżeli nie ma w naszej bazie filmu, który chcesz dodać jako podobny możesz dodać ten film do bazy, kliknij - Dodaj film
Ten film nie ma dodanych żadnych kontynuacji.
Komentarze (0)