Zwiastun Dziewiąte wrota

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Dziewiąte wrota

4.00 Filmy podobne do Dziewiąte wrota
4 głosów

The Ninth Gate

Gatunek: Dramat, Horror, Kryminał

Rok produkcji: 1999

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Boris Balkan jest kolekcjonerem starych ksiąg poświęconych szatanowi. Posiada w swoich zbiorach jeden z trzech zachowanych na świecie egzemplarzy księgi Dziewięć wrót królestwa cieni. Próbuje jednak odnaleźć dwa pozostałe, ponieważ nie jest pewien autentyczności własnego. Takie właśnie zlecenie otrzymuje Dean Corso - nowojorski specjalista od wyszukiwania bezcennych starodruków. Nie przeczuwa nawet, jak bardzo niebezpiecznego zadania się podejmuje. Sceptyczny Corso wierzy jedynie w potęgę pieniędzy i tylko o nich myśli wyruszając na poszukiwania do Europy. Wkrótce jego życiem wstrząsa seria niesamowitych i niewytłumaczalnych wypadków. Dziewiąte wrota to pełne napięcia i nieoczekiwanych zwrotów kino Romana Polańskiego. Jest to również mistrzowska ekranizacja bestsellerowej powieści Klub Dumas.

10 Filmy podobne do Constantine
Constantine

Constantine

Gatunek: Fantasy, Thriller

Rok produkcji: 2005

Opis filmu: Łowca demonów John Constantine staje do walki z nowym demonicznym wrogiem. Hellblazer, sprawi, że otworzysz szeroko oczy ze zdumienia, kiedy znajdziesz się w piekielnym Mieście Aniołów, w którym uwolniły się diabelskie moce, a granica pomiędzy światem ludzi a światem dusz potępionych została przerwana. Z bronią wykonaną z krucyfiksu i wspierany przez nienaruszoną policjantkę, John Constantine staje się duchowym wojownikiem, który wyrusza na ostateczną wojnę. Dobrze, że jest po Twojej stronie.

1 Filmy podobne do Gabriel
Gabriel

Gabriel

Gatunek: Fantasy, Akcja

Rok produkcji: 2007

Opis filmu: Sammael, upadły anioł, w imieniu ciemności przejął kontrolę nad szczególnym miastem. Z pomocą uzbrojonego po zęby oddziału sieje w nim spustoszenie, falę przemocy i okrucieństwa. Jego zwycięstwo jest niemal pewne do czasu zejścia na ziemię Gabriela, ostatniego Archanioła. Gabriel jest młody, silny, waleczny i skupiony, czego nie można powiedzieć o jego przeciwniku. Co więcej jest też ostatnią istotą, która widziała zaginionego Michaela, potężnego anioła dobra. Jego odwaga doprowadza do wyrównania sił i odkrycia planu Sammaela pragnącego odnaleźć Jade - anioła posiadającego serce ze złota. Gabriel nie zdaje sobie jednak sprawy, że jego rywal posiada zgubne informacje o jego przeszłości, które mogą na zawsze odmienić los ludzkości.

1 Filmy podobne do Ghost Rider
Ghost Rider

Ghost Rider

Gatunek: Fantasy, Akcja

Rok produkcji: 2007

Opis filmu: Kiedy Johnny Blaze był nieznanym motocyklistą - kaskaderem, by uratować życie ojca, podpisał cyrograf z diabłem. Lata później, kiedy Johnny święci międzynarodowe sukcesy, diabeł składa mu kolejną propozycję; jeśli będzie nocami tropił zagubione, złe dusze i wysyłał je do piekła, ten uwolni jego własną duszę. Marzący o powrocie do normalnego życia i ukochanej kobiety, Blaze akceptuje warunki diabła. Nie wie jednak, że zanim jego dusza zazna spokoju, jako Ghost Raider będzie musiał pokonać Blackhearta, diabelską nemezis i syna Mefistofelesa, który planuje stworzyć prawdziwe piekło na ziemi...

1 Filmy podobne do Solomon Kane: Pogromca zła
Solomon Kane: Pogromca zła

Solomon Kane

Gatunek: Fantasy, Przygodowy

Rok produkcji: 2009

Opis filmu: Solomon Kane. Spowity w elegancką czerń, uzbrojony w rapier, sztylet i kilka pistoletów tajemniczy jeździec w kapeluszu. Posępny wojownik, który krąży po świecie w poszukiwaniu zła, aby niszczyć je, używając wszelkich możliwych metod. Jednak nie zawsze Solomon stał po stronie dobra. Kiedyś był okrutnym kapitanem, który, dokonawszy w swoim awanturniczym życiu wielu niegodziwości, stanął oko w oko z przedstawicielem Diabła. Ten zaprosił go w miejsce, do którego nieuchronnie trafiają podobni złoczyńcy. Jednak Solomon uciekł przed ogniem piekielnym i rozpoczął zupełnie nowe życie, w którym przyświeca mu jeden jedyny cel.

0 Filmy podobne do Hellboy
Hellboy

Hellboy

Gatunek: Fantasy, Akcja

Rok produkcji: 2004

Opis filmu: os milionów wisi na włosku, gdy Hellboy najbardziej niesamowity, wykorzystujący paranormalne zdolności demon staje po stronie dobra walcząc z siłami ciemności, które zjednoczyły się, by przyspieszyć Apokalipsę. Jest to trzymająca w napięciu, pełna akcji i niezwykłych zjawisk przygoda zrealizowana na podstawie znanej serii komiksowej autorstwa Mike Mignola.

Znasz podobny film do Dziewiąte wrota? Dodaj go:Jeżeli nie ma w naszej bazie filmu, który chcesz dodać jako podobny możesz dodać ten film do bazy, kliknij - Dodaj film
Ten film nie ma dodanych żadnych kontynuacji.
Komentarze (0)