Zwiastun Dirty Dancing

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Dirty Dancing

4.21 Filmy podobne do Dirty Dancing
19 głosów

Dirty Dancing

Gatunek: Melodramat, Muzyczny

Rok produkcji: 1987

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Młoda dziewczyna spędza wakacje wraz z rodzicami i siostrą w ekskluzywnym ośrodku wypoczynkowym. To właśnie tutaj poznaje przystojnego instruktora tańca Johnego. Między młodymi ludźmi rodzi się uczucie. Film okraszony muzyką, która w 1988 roku zdobyła Oskara i Złoty Glob.

3 Filmy podobne do Step Up
Step Up

Step Up - Taniec zmysłów

Gatunek: Romans, Muzyczny

Rok produkcji: 2006

Opis filmu: Tyler Gage wskutek nierozważnego chuligańskiego wybryku zostaje skazany na pracę społeczną w szkole tańca. Na początku czuje się w nowej roli nieswojo i obco. Wszystko się zmienia, kiedy poznaje piękną studentkę. Dziewczyna wciągnie go w świat muzyki i pomoże mu odkryć w sobie wyjątkowy talent do tańca. A w międzyczasie zapłonie między nimi gorące uczucie.

1 Filmy podobne do Wygrane marzenia
Wygrane marzenia

Coyote Ugly

Gatunek: Dramat, Komedia, Muzyczny

Rok produkcji: 2000

Opis filmu: Dwudziestojednoletnią Violet Sanford natura obdarzyła aksamitnym głosem. Dziewczyna marzy o karierze autorki piosenek, mieszka jednak z ojcem, Billem, w prowincjonalnym miasteczku w New Jersey i zarabia na życie jako kelnerka w pizzerii. Pewnego dnia dochodzi do wniosku, że nadszedł czas, by postawiła na swoim i wbrew radzie ojca i najlepszej przyjaciółki, Glorii rzuca pracę i wyrusza do Nowego Jorku.

1 Filmy podobne do Titanic
Titanic

Titanic

Gatunek: Melodramat, Katastroficzny

Rok produkcji: 1997

Opis filmu: Jake i Rose, para młodych kochanków, poznają i zakochują się podczas dziewiczego rejsu niezatapialnego transatlantyku Titanic. Nie dane im było jednak zaznać pełni szczęścia i miłosnych uniesień. Gdy luksusowy liniowiec wpada na górę lodową, ich pełen pasji, płomienny romans przeradza się w przerażającą, mrożącą krew w żyłach walkę o przetrwanie o życie.


Podobieństwo dodane przez: Priscilla

0 Filmy podobne do Zatańcz ze mną
Zatańcz ze mną

Shall We Dance

Gatunek: Komedia romantyczna, Muzyczny

Rok produkcji: 2004

Opis filmu: Prawnik z Chicago John Clark wiedzie niemal idealne życie. Ma piękną kochającą żonę i dwójkę wspaniałych dzieci, odnosi imponujące sukcesy zawodowe. A jednak czegoś w tym wzorcowym życiu brakuje... Znużony monotonią dnia codziennego, John postanawia zrobić coś szalonego. Pewnego dnia wracając z pracy, wysiada bez namysłu z pociągu i w tajemnicy zaczyna uczęszczać na lekcje tańca, prowadzone przez młodą instruktorkę. Ten nagły impuls odmieni całe jego życie. Poważny prawnik wkracza w świat pełen nowych emocji, muzyki, przyjaźni i namiętności, i staje przed szansą spełnienia najskrytszych marzeń...

0 Filmy podobne do Roztańczony buntownik
Roztańczony buntownik

Strictly Ballroom

Gatunek: Komedia romantyczna

Rok produkcji: 1992

Opis filmu: Film opowiada historię tancerza Scotta Hastingsa, który buntuje się podczas konkursu przeciwko sztywnym regułom narzuconym przez federację i zaczyna tańczyć wedle własnej choreografii. Za ten wybryk odchodzi od niego partnerka, odwracają się przyjaciele i rodzina, a prezes federacji tańca dyskwalifikuje go na dłuższy czas.

0 Filmy podobne do Miłosna samba
Miłosna samba

Dance With Me

Gatunek: Melodramat, Muzyczny

Rok produkcji: 1998

Opis filmu: Młody Kubańczyk Rafael po śmierci matki przybywa do Houston, by po raz pierwszy spotkać się ze swoim ojcem, Johnem. Problem w tym, że on nie wie, że Rafael jest jego synem. John prowadzi szkołę tańca, w której wszyscy przygotowują się do Otwartych Mistrzostw Świata w Las Vegas. Szybko okazuje się, że Rafael jest bardzo dobrym tancerzem, a tancerka Ruby jest największą nadzieją szkoły.

Znasz podobny film do Dirty Dancing? Dodaj go:Jeżeli nie ma w naszej bazie filmu, który chcesz dodać jako podobny możesz dodać ten film do bazy, kliknij - Dodaj film
Filmy podobne do Dirty Dancing 2
Dirty Dancing 2

Dirty Dancing: Havana Nights

Gatunek: Melodramat, Muzyczny

Rok produkcji: 2004

Opis filmu: Kuba, rok 1958. Amerykańska rodzina przeprowadza się na Kubę, gdzie ojciec Katey Miller otrzymuje intratną posadę. Katey ma 18 lat. W wiek dojrzałości wchodzi w specyficznej, gorącej atmosferze Hawany, stojącej u progu rewolucji. Poznaje Javiera - młodego Kubańczyka, który wprowadza ją w świat kubańskich rytmów. Trafiają do klubu nocnego La Rosa Negra, do którego chodzą wyłącznie miejscowi i gdzie taniec jest gorętszy od temperatury na zewnątrz. Katey i Javier decydują się wystąpić jako para w najbardziej prestiżowym konkursie tańca na Kubie. Rodzi się między nimi uczucie.

Komentarze (0)