Zwiastun Desperado

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Desperado

3.87 Filmy podobne do Desperado
15 głosów

Desperado

Gatunek: Akcja, Gangsterski

Rok produkcji: 1995

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Desperado jest kontynuacją fabuły debiutu reżyserskiego Roberta Rodrigueza El Mariachi, w której seksowny i tajemniczy gitarzysta szuka zemsty na zabójcach swojej dziewczyny.

1 Filmy podobne do Kill Bill
Kill Bill

Kill Bill Vol 1

Gatunek: Thriller, Akcja

Rok produkcji: 2003

Opis filmu: Panna Młoda, zawodowa zabójczyni, postanawia wycofać się z branży. W czasie własnego ślubu zostaje postrzelona przez Billa - szefa Plutonu Śmiercionośnych Żmij. Na skutek ran dziewczyna na cztery lata zapada w śpiączkę. Po przebudzeniu postanawia zemścić się na tych, którzy z zimną krwią chcieli zabić ją i jej nienarodzone dziecko.

1 Filmy podobne do Maczeta
Maczeta

Machete

Gatunek: Akcja

Rok produkcji: 2010

Opis filmu: Tytułowy mściciel i mistrz w posługiwaniu się bronią sieczną, to pochodzący z Meksyku agent federalny, ukrywający się w Stanach Zjednoczonych. Skorumpowany senator, który wykorzystuje go do własnych celów, popełnia życiowy błąd – oszukany i rozjuszony Maczeta wkracza do akcji z zabójczym rozmachem. Bo kiedy wnerwisz faceta, który nie ma nic do stracenia, musisz liczyć się z ostrymi konsekwencjami.

0 Filmy podobne do Od zmierzchu do świtu
Od zmierzchu do świtu

From Dusk Till Dawn

Gatunek: Horror, Akcja

Rok produkcji: 1996

Opis filmu: Dwaj bracia, kryminaliści uciekają ze Stanów do Meksyku. Po drodze zatrzymują się w barze, który okazuje się być opanowany przez wampiry. Nasi bohaterowie, wspólnie z uwięzionym z nimi księdzem i jego dziećmi będą musieli stawić im czoła.

-1 Filmy podobne do Wściekłe psy
Wściekłe psy

Reservoir Dogs

Gatunek: Thriller, Gangsterski

Rok produkcji: 1992

Opis filmu: Po nieudanym napadzie na sklep jubilerski kilku jego uczestników spotyka się w opuszczonym magazynie, by ustalić, kto zdradził policji ich plan. Wściekłe psy to nie znający się wzajemnie, najemni gangsterzy. Prowadzone przez nich wewnętrzne śledztwo polega na rzucaniu wymyślnych przekleństw, wzajemnym oskarżaniu i torturowaniu porwanego policjanta.

-4 Filmy podobne do Bękarty wojny
Bękarty wojny

Inglourious Basterds

Gatunek: Wojenny

Rok produkcji: 2009

Opis filmu: Aldo Raine organizuje elitarną grupę żydowskich żołnierzy, których zadaniem ma być krwawy odwet na nazistach. Nazwani Bękartami, ludzie Rainea łączą swe siły z pracującą dla aliantów aktorką Bridget Von Hammersmark i wspólnie planują zamach na kluczowych przywódców Trzeciej Rzeszy.

Znasz podobny film do Desperado? Dodaj go:Jeżeli nie ma w naszej bazie filmu, który chcesz dodać jako podobny możesz dodać ten film do bazy, kliknij - Dodaj film
Filmy podobne do El mariachi
El mariachi

El Mariachi

Gatunek: Dramat, Kryminał, Thriller, Akcja

Rok produkcji: 1992

Opis filmu: Bohater tego filmu nie ma ekstra wymagań. Wyrusza do miasta, aby zarabiać na życie muzykowaniem w kafeteriach i oberżach, tak jak robił to jego ojciec i wszyscy het, het przodkowie. Okoliczności zapowiadają dosłownie wystrzałową karierę i finał, którego nikt nie odgadnie. Mariachi, grajkowie uliczni i klezmerzy są tradycją w Meksyku, prawie równie starą jak i żywą...porachunki bandidos.

Filmy podobne do Pewnego razu w Meksyku Desperado 2
Pewnego razu w Meksyku Desperado 2

Once Upon a Time in Mexico

Gatunek: Akcja

Rok produkcji: 2003

Opis filmu: Po mistrzowsku władający bronią, nie rozstający się z gitarą, bohater El Mariachi ponownie wkracza do akcji.

Komentarze (0)