Zwiastun Dary Anioła: Miasto kości

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Dary Anioła: Miasto kości

4.22 Filmy podobne do Dary Anioła: Miasto kości
116 głosów

The Mortal Instruments: City of Bones

Gatunek: Fantasy

Rok produkcji: 2013

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Ekranizacja światowego bestsellera, będącego pierwszą częścią serii sprzedanej w Polsce w ilości ponad 100 tysięcy egzemplarzy. Współczesny Nowy Jork. Zwyczajna na pozór nastolatka Clary Fray przypadkiem odkrywa, iż należy do niezwykłej kasty Nocnych Łowców, pół aniołów, którzy toczą odwieczną walkę w obronie naszego świata przed atakami demonów. Wkrótce w tajemniczych okolicznościach znika matka dziewczyny. Clary przyłącza się do grupy Nocnych Łowców i wkracza do alternatywnego podziemnego świata, zamieszkałego przez wampiry, wilkołaki, wiedźmy, wróżki i demony. Obdarzona wyjątkowym darem dziewczyna będzie musiała stanąć do walki nie tylko o życie matki, ale o bezpieczeństwo ludzkiej rasy, która żyje w nieświadomości nadciągającego zagrożenia…

111 Filmy podobne do Piękne istoty
Piękne istoty

Beautiful creatures

Gatunek: Fantasy, Melodramat

Rok produkcji: 2013

Opis filmu: Ethan jest zupełnie zwyczajnym nastolatkiem, ale skrywa pewną tajemnicę – od wielu miesięcy śni o pewnej dziewczynie. Gdy pewnego dnia spotyka ją na szkolnym korytarzu, jego życie zmienia się na zawsze, podobnie jak losy wielu mieszkańców Gatlin. Lena mieszka w ponurej posiadłości swego wuja, którego okoliczni mieszkańcy uważają za szaleńca i czciciela szatana. Dziewczyna nie szuka towarzystwa rówieśników, chodzi swoimi drogami i sprawia wrażenie jakby była nie z tego świata. Między dwojgiem tak różnych od siebie istot zaczyna rodzić się uczucie, które wkrótce stanie się śmiertelnym zagrożeniem dla Ethana. Lena wyznaje mu bowiem, że jej rodzina od wieków ma do czynienia z czarną magią, a jej nie wolno wiązać się ze zwykłymi śmiertelnikami. Mroczne siły zła niedługo upomną się o zakochanych…

83 Filmy podobne do Intruz
Intruz

The Host

Gatunek: Thriller, Romans, Sci-Fi

Rok produkcji: 2013

Opis filmu: Przyszłość. Panowanie na Ziemi przejął niewidzialny wróg. Najeźdźcy opanowali ludzkie ciała umieszczając w nich Dusze, dla których ludzie są jedynie żywicielami. Dusze są z natury dobre, spokojne i łagodne, ale nie potrafią czuć jak my. Melanie - jedna z ostatnich wolnych istot, zostaje schwytana, a w jej ciele umieszczona zostaje Wagabunda. Jest to doświadczona dusza, która zamieszkiwała już na siedmiu planetach. Jej zadaniem jest poznanie wspomnień Melanie i odkrycie, gdzie jeszcze ukrywają się buntownicy czyli wolni ludzie. Zadanie okazuje się jednak o wiele trudniejsze niż można było przypuszczać. Melanie jest wyjątkowo silną osobowością i toczy z Wagabundą walkę o panowanie nad ciałem i umysłem.

75 Filmy podobne do Zmierzch
Zmierzch

Twilight

Gatunek: Horror, Romans

Rok produkcji: 2008

Opis filmu: Isabella Swan to szukająca swego miejsca w świecie, zagubiona nastolatka, cicha marzycielka. Kiedy poznaje przystojnego, błyskotliwego i intrygującego Edwarda Cullena nie zdaje sobie sprawy, że znajomość ta wstrząśnie jej życiem i zmieni je na zawsze. Zrealizowana z rozmachem historia o zakazanym, burzliwym i niebezpiecznym romansie młodego wampira i śmiertelniczki.

28 Filmy podobne do Constantine
Constantine

Constantine

Gatunek: Fantasy, Thriller

Rok produkcji: 2005

Opis filmu: Łowca demonów John Constantine staje do walki z nowym demonicznym wrogiem. Hellblazer, sprawi, że otworzysz szeroko oczy ze zdumienia, kiedy znajdziesz się w piekielnym Mieście Aniołów, w którym uwolniły się diabelskie moce, a granica pomiędzy światem ludzi a światem dusz potępionych została przerwana. Z bronią wykonaną z krucyfiksu i wspierany przez nienaruszoną policjantkę, John Constantine staje się duchowym wojownikiem, który wyrusza na ostateczną wojnę. Dobrze, że jest po Twojej stronie.

12 Filmy podobne do Niezgodna
Niezgodna

Divergent

Gatunek: Akcja, Sci-Fi

Rok produkcji: 2014

Opis filmu: To co czyni Cię wyjątkowym, czyni Cię niebezpiecznym... W metropolii wzniesionej na ruinach Chicago idealne społeczeństwo budowane jest na zasadzie selekcji. Każdy nastolatek musi przejść test predyspozycji określający jego przynależność do jednej z pięciu grup. Jeśli nie posiadasz żadnej z pięciu kluczowych cech, będziesz żyć na marginesie. Jeśli zaś masz więcej niż jedną z nich, jesteś NIEZGODNYM i czeka Cię całkowita eliminacja. Chyba, że – tak jak Beatrice - uda Ci się uciec i znaleźć drogę do podziemnego świata ludzi, którzy zdecydowali się rzucić wyzwanie bezdusznemu systemowi. Beatrice musi znaleźć w sobie dość odwagi, by zaryzykować wszystko w walce o to co kocha najbardziej.

10 Filmy podobne do Więzień labiryntu
Więzień labiryntu

The Maze Runner

Gatunek: Thriller, Akcja, Sci-Fi

Rok produkcji: 2014

Opis filmu: FIlm rozpoczyna się , gdy Thomas (Dylan OBrien) budzi się nagle w ciemnej windzie, niczego nie pamiętając. Okazuje się, że trafi do Strefy, miejsca, w którym mieszka wielu innych chłopców, a którzy znaleźli się tam w podobny sposób. Teren otacza wysoki mur, który każdego ranka otwiera się ukazując wejście do labiryntu. Chłopcy od dawna szukają drogi wyjścia i mają nadzieję, że pomoże im w tym będąca w stanie śpiączki Teresa (Kaya Scodelario), a pojawiając się w Strefie trzyma w dłoni tajemniczą notatkę.

4 Filmy podobne do Dawca pamięci
Dawca pamięci

The Giver

Gatunek: Dramat, Sci-Fi

Rok produkcji: 2014

Opis filmu: Film został stworzony na podstawie powieści o tym samym tytule i opowiada historię Jonasa żyjącym w świecie, w którym nie ma wad, wszyscy są szczęśliwi i nikt nie zna takich pojęć jak wojna, ból czy smutek. Każdy ma też przypisaną rolę, a Jonasowi trafia się tzw. Odbiorca wspomnień. Zaczyna więc szkolenie w tym kierunku prowadzone przez starszego mężczyznę, który jest byłym Odbiorcą. Gdy chłopak pozna dzięki temu świat nowych uczuć i emocji, gdzie nie wszystko jest tak idealne, zda sobie sprawę, że całe społeczeństwo żyje w kłamstwie i będzie chciał to zmienić.

0 Filmy podobne do Igrzyska śmierci
Igrzyska śmierci

The Hunger Games

Gatunek: Akcja, Sci-Fi

Rok produkcji: 2012

Opis filmu: Co roku na ruinach kontynentu, który niegdyś nazywany był Ameryką Północną, rozgrywa się bratobójcza walka. Naród Panem wysyła chłopca i dziewczynę z każdego z dwunastu dystryktów, by wzięli udział w organizowanych przez bezwzględne władze igrzyskach. Bohaterem transmitowanego przez telewizję turnieju zostaje ostatnia osoba, która utrzyma się przy życiu. W przeciwieństwie do znakomicie wyszkolonych zawodników, Katniss zdana jest wyłącznie na własny instynkt, spryt, odwagę oraz pomoc byłego mistrza. Jeśli kiedykolwiek ma zobaczyć jeszcze rodzinny Dystrykt 12, musi dokonać rzeczy niemożliwych...


Podobieństwo dodane przez: seami

0 Filmy podobne do Love, Rosie
Love, Rosie

Love, Rosie

Gatunek: Komedia rom.

Rok produkcji: 2014

Opis filmu: Rosie i Alex to para znajomych z dzieciństwa, którzy są sobie bardzo bliscy. Gdy Alex wyjeżdża na studia za ocean, ich przyjaźń oraz rodzące się pomiędzy nimi uczucie zostają poddane ciężkiej próbie.


Podobieństwo dodane przez: Zabujana

0 Filmy podobne do Bestia
Bestia

Beastly

Gatunek: Fantasy, Melodramat

Rok produkcji: 2011

Opis filmu: Kyle Kingston ma 17 lat, bardzo popularnego ojca i powszechną sympatię kolegów ze szkoły. Jest jednak próżny, samolubny, niewrażliwy i złośliwy. Gdy któregoś dnia wystawia do wiatru Kendrę, czarownicę, z którą się kiedyś umawiał, ta rzuca na niego urok: ma rok na znalezienie kogoś, kto mu wyzna miłość. Urok sprawił także, że jego twarz stała się makabryczna. Jego jedyną nadzieją okazuje się być Lindy, w której się powoli zakochuje, lecz której wcześniej nie zauważał.


Podobieństwo dodane przez: Blondixx

Znasz podobny film do Dary Anioła: Miasto kości ? Dodaj go:Jeżeli nie ma w naszej bazie filmu, który chcesz dodać jako podobny możesz dodać ten film do bazy, kliknij - Dodaj film
Ten film nie ma dodanych żadnych kontynuacji.
Komentarze (1)
wiktoriaaaa
wiktoriaaaa

2016-02-02 | 20:05:32


Film fantastyczny . Wciąga do samego końca. obejrzałam go juz pare razy . Polecam