Zwiastun Burleska

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Burleska

4.75 Filmy podobne do Burleska
24 głosów

Burlesque

Gatunek: Melodramat, Musical

Rok produkcji: 2010

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Ali (Christina Aguilera), dziewczyna z małego miasteczka obdarzona wspaniałym głosem, decyduje się na ucieczkę od codziennych trudów i niepewnej przyszłości i podąża za swoimi marzeniami do Los Angeles. Po serii niepowodzeń, Ali natyka się przypadkiem na The Burlesque Lounge, majestatyczny, ale podupadający teatr, wystawiający rewię. Ali pokonuje drogę od baru na scenę. Jej spektakularny głos przywraca The Burlesque Lounge jego dawną świetność

2 Filmy podobne do Wygrane marzenia
Wygrane marzenia

Coyote Ugly

Gatunek: Dramat, Komedia, Muzyczny

Rok produkcji: 2000

Opis filmu: Dwudziestojednoletnią Violet Sanford natura obdarzyła aksamitnym głosem. Dziewczyna marzy o karierze autorki piosenek, mieszka jednak z ojcem, Billem, w prowincjonalnym miasteczku w New Jersey i zarabia na życie jako kelnerka w pizzerii. Pewnego dnia dochodzi do wniosku, że nadszedł czas, by postawiła na swoim i wbrew radzie ojca i najlepszej przyjaciółki, Glorii rzuca pracę i wyrusza do Nowego Jorku.

1 Filmy podobne do Magic Mike
Magic Mike

Magic Mike

Gatunek: Dramat, Komedia

Rok produkcji: 2012

Opis filmu: Magic Mike jest striptizerem, któremu nieśmiałość jest całkowicie obca. Wydawałoby się że taniec zapewnia mu życie w dostatku i szczęściu, do czasu gdy pojawia się kobieta na której zaczyna mu zależeć.


Podobieństwo dodane przez: Pomelqa

-1 Filmy podobne do Chicago
Chicago

Chicago

Gatunek: Kryminał, Musical

Rok produkcji: 2002

Opis filmu: Dwie kobiety zabijają swoich kochanków. Dzięki przedstawieniu ich w odpowiednim świetle przez pewnego prawnika, niewiasty stają się sławne... Opowieść o seksie, morderstwie, zazdrości i jazzie. Historia ponętnej, wodewilowej piosenkarki Roxie Hart, która osadzona w więzieniu za zabójstwo swojego kochanka, stanie się obiektem podziwu, dzięki nieocenionej pomocy niezbyt uczciwego prawnika..

-1 Filmy podobne do Moulin Rouge
Moulin Rouge

Moulin Rouge

Gatunek: Melodramat, Musical

Rok produkcji: 2001

Opis filmu: Ukazana we współczesnej konwencji, olśniewająca wizualnie opowieść o miłości ubogiego poety i pięknej kurtyzany z najsłynniejszego kabaretu Paryża przełomu wieków. Ilustrację muzyczną stanowią m.in. piosenki Madonny i Beatlesów.

-2 Filmy podobne do Pięćdziesiąt twarzy Greya
Pięćdziesiąt twarzy Greya

Fifty Shades of Grey

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2015

Opis filmu: Studentka literatury, Anastasia Steele poznaje miliardera i przedsiębiorcę Christiana Greya, który od razu robi na niej duże wrażenie. Gdy pojawia się on w sklepie, w którym pracuje dziewczyna i zaprasza ją na kolejne spotkanie, Anastasia podejmuje wyzwanie i wkracza w świat erotyki i pożądania oraz mrocznych sekretów Greya.


Podobieństwo dodane przez: dariazwiech

Znasz podobny film do Burleska? Dodaj go:Jeżeli nie ma w naszej bazie filmu, który chcesz dodać jako podobny możesz dodać ten film do bazy, kliknij - Dodaj film
Ten film nie ma dodanych żadnych kontynuacji.
Komentarze (0)