Zwiastun Batman Początek

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Batman Początek

4.72 Filmy podobne do Batman Początek
18 głosów

Batman Begins

Gatunek: Akcja, Sci-Fi

Rok produkcji: 2005

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Po tragicznej śmierci rodziców, rozczarowany życiem spadkobierca fortuny Wayneów, Bruce, podróżuje po świecie szukając środków do walki z niesprawiedliwością po to, aby obrócić strach przeciw tym, którzy go sieją.

1 Filmy podobne do Batman
Batman

Batman

Gatunek: Fantasy, Akcja

Rok produkcji: 1989

Opis filmu: Pod postacią Batmana człowieka-nietoperza kryje się atletycznie zbudowany, super inteligentny mężczyzna, uzbrojony w niesamowitej konstrukcji przedmioty, służące walce i przemieszczaniu się w przestrzeni. Powołaniem naszego bohatera jest niesienie pomocy i wybawienia wszystkim będącym w potrzebie ludziom. W jego niezwykłych przygodach towarzyszy mu super atrakcyjna reporterka. Najpotężniejszym przeciwnikiem Batmana jest wróg publiczny - Joker - odrażająca postać o czarnej psychice.

Znasz podobny film do Batman Początek? Dodaj go:Jeżeli nie ma w naszej bazie filmu, który chcesz dodać jako podobny możesz dodać ten film do bazy, kliknij - Dodaj film
Filmy podobne do Mroczny Rycerz
Mroczny Rycerz

The Dark Knight

Gatunek: Akcja, Sci-Fi

Rok produkcji: 2008

Opis filmu: Batman podejmuje szeroko zakrojoną walkę z przestępczością. Z pomocą porucznika Jima Gordona i prokuratora okręgowego Harveya Denta zabiera się za rozpracowywanie istniejących organizacji przestępczych nękających mieszkańców miasta. Współpraca przynosi efekty, ale bohaterowie wkrótce padną ofiarą chaosu, który rozpęta rosnący w siłę genialny przestępca, znany przerażonym mieszkańcom Gotham jako Joker.

Filmy podobne do Mroczny Rycerz powstaje
Mroczny Rycerz powstaje

The Dark Knight Rises

Gatunek: Akcja, Sci-Fi

Rok produkcji: 2012

Opis filmu: Osiem lat temu, po tym jak przyjmuje na siebie winę za śmierć Harveya Denta, okryty hańbą Batman znika w tajemniczych okolicznościach. Wszystko się jednak zmienia, gdy na horyzoncie pojawia się sprytna kocia włamywaczka i bezwzględny szaleniec - Bane. Terrorystyczne zamiary zamaskowanego Banea zmuszają Brucea do powrotu z wygnania i podjęcia ostatecznej walki o przetrwanie Gotham City… i Batmana.

Komentarze (0)