Filmy podobne do Avatar

4.11 Filmy podobne do Avatar
9 głosów

Avatar

Gatunek: Sci-Fi

Rok produkcji: 2009

Opis filmu

Avatar opowiada historię Jakea Sullyego - sparaliżowanego byłego komandosa, który dostaje szansę odzyskania zdrowego ciała. Musi jednak wziąć udział w specjalnym programie militarnym... Jake trafia na Pandorę: planetę zamieszkiwaną przez Navi - człekopodobna rasę, która według ludzi żyje na prymitywnym poziomie, a w rzeczywistości jest dużo bardziej zaawansowana. Wysokie na dziesięć stóp, pokryte niebieską skórą Navi żyją w swoim świecie w zgodzie z naturą zachowaną w nienaruszonym stanie. Niestety ludzie poszukujący na terenie Pandory cennych minerałów zagrażają egzystencji Navi.

8 Filmy podobne do John Carter
John Carter

John Carter

Gatunek: Przygodowy, Sci-Fi

Rok produkcji: 2012

Opis filmu: John Carter to młody weteran wojny secesyjnej, ciężko doświadczony walką na froncie. W niejasnych okolicznościach trafia na obcą planetę. Tam zostaje uwikłany w wielki konflikt między tubylcami, Tarsem Tarkasem i księżniczką Dejah Thoris, która desperacko potrzebuje jego pomocy. W świecie na skraju zagłady, Carter odzyskuje wiarę w siebie, i rozpoczyna walkę, od której zależy los Barsoom i jej mieszkańców.

-12 Filmy podobne do Prometeusz
Prometeusz

Prometheus

Gatunek: Horror, Akcja, Sci-Fi

Rok produkcji: 2012

Opis filmu: Grupa naukowców i badaczy podróżuje do najmroczniejszych zakątków wszechświata w poszukiwaniu początków rodzaju ludzkiego. Lecz to, co odkrywają, może zagrozić życiu na Ziemi. Rozpoczyna się przerażająca batalia, w której stawką jest przyszłość całej ludzkości.

-35 Filmy podobne do Titanic
Titanic

Titanic

Gatunek: Melodramat, Katastroficzny

Rok produkcji: 1997

Opis filmu: Jake i Rose, para młodych kochanków, poznają i zakochują się podczas dziewiczego rejsu niezatapialnego transatlantyku Titanic. Nie dane im było jednak zaznać pełni szczęścia i miłosnych uniesień. Gdy luksusowy liniowiec wpada na górę lodową, ich pełen pasji, płomienny romans przeradza się w przerażającą, mrożącą krew w żyłach walkę o przetrwanie o życie.

Ten film nie ma dodanych żadnych kontynuacji.
Komentarze (0)