Zwiastun Avatar

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Avatar

4.03 Filmy podobne do Avatar
29 głosów

Avatar

Gatunek: Sci-Fi

Rok produkcji: 2009

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Avatar opowiada historię Jakea Sullyego - sparaliżowanego byłego komandosa, który dostaje szansę odzyskania zdrowego ciała. Musi jednak wziąć udział w specjalnym programie militarnym... Jake trafia na Pandorę: planetę zamieszkiwaną przez Navi - człekopodobna rasę, która według ludzi żyje na prymitywnym poziomie, a w rzeczywistości jest dużo bardziej zaawansowana. Wysokie na dziesięć stóp, pokryte niebieską skórą Navi żyją w swoim świecie w zgodzie z naturą zachowaną w nienaruszonym stanie. Niestety ludzie poszukujący na terenie Pandory cennych minerałów zagrażają egzystencji Navi.

9 Filmy podobne do John Carter
John Carter

John Carter

Gatunek: Przygodowy, Sci-Fi

Rok produkcji: 2012

Opis filmu: John Carter to młody weteran wojny secesyjnej, ciężko doświadczony walką na froncie. W niejasnych okolicznościach trafia na obcą planetę. Tam zostaje uwikłany w wielki konflikt między tubylcami, Tarsem Tarkasem i księżniczką Dejah Thoris, która desperacko potrzebuje jego pomocy. W świecie na skraju zagłady, Carter odzyskuje wiarę w siebie, i rozpoczyna walkę, od której zależy los Barsoom i jej mieszkańców.

0 Filmy podobne do Prometeusz
Prometeusz

Prometheus

Gatunek: Horror, Akcja, Sci-Fi

Rok produkcji: 2012

Opis filmu: Grupa naukowców i badaczy podróżuje do najmroczniejszych zakątków wszechświata w poszukiwaniu początków rodzaju ludzkiego. Lecz to, co odkrywają, może zagrozić życiu na Ziemi. Rozpoczyna się przerażająca batalia, w której stawką jest przyszłość całej ludzkości.


Podobieństwo dodane przez: Kapetka

0 Filmy podobne do Gwiezdne wojny: Część I Mroczne widmo
Gwiezdne wojny: Część I Mroczne widmo

Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

Gatunek: Przygodowy, Sci-Fi

Rok produkcji: 1999

Opis filmu: Anakin poznaje swoje przeznaczenie i wyrusza w podróż, której tłem będzie galaktyka stojąca w obliczu konfliktu zagrażającego jej istnieniu. Darth Vader jest obiecującym dziewięciolatkiem o imieniu Anakin Skywalker, a Obi-Wan Kenobi - młodym i ambitnym rycerzem Jedi. Historia zaczyna się gdy Rycerze Jedi ewakuują królową Padme Amidalę (Natalie Portman) z jej planety Naboo. Ich uszkodzony statek ląduje na pustynnej planecie Tatooine. Mieszka na niej obdarzony niezwykłą mocą Anakin. Według Qui-Gona to właśnie on jest wybrańcem który ma przywrócić równowagę mocy.


Podobieństwo dodane przez: Magdalen15

0 Filmy podobne do Mad Max
Mad Max

Mad Max

Gatunek: Sensacyjny, Sci-Fi, Akcji

Rok produkcji: 1979

Opis filmu: Max jako policjant drogówki, podpada gangowi motocyklowemu. Kiedy bandyci zaczynają nękać jego rodzinę, wypowiada im wojnę.


Podobieństwo dodane przez: maniakkostek

-3 Filmy podobne do Wciąż ją kocham
Wciąż ją kocham

Dear John

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2010

Opis filmu: Wciąż ją kocham to porywająca historia o miłości, o poświęceniu i przeciwnościach losu. Scenariusz powstał na podstawie bestsellerowej powieści Nicholasa Sparksa - Dear John. John jest przystojnym żołnierzem Sił Specjalnych, odwiedzającym na przepustce swojego ojca. Savannah jest pełną ideałów studentką z zamożnej rodziny, spędzającą w domu rodzinnym ferie wielkanocne. I ona i on pochodzą z różnych światów, ale kiedy poznają się przypadkiem na plaży, natychmiast budzi się w nich wzajemne uczucie.


Podobieństwo dodane przez: tomyweb

Znasz podobny film do Avatar? Dodaj go:Jeżeli nie ma w naszej bazie filmu, który chcesz dodać jako podobny możesz dodać ten film do bazy, kliknij - Dodaj film
Ten film nie ma dodanych żadnych kontynuacji.
Komentarze (0)