Zwiastun American Pie

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do American Pie

4.29 Filmy podobne do American Pie
31 głosów

American Pie

Gatunek: Komedia

Rok produkcji: 1999

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Grupa przyjaciół chce do końca liceum stracić dziewictwo aby zacząć studia jako mężczyźni, okazuje się, że nie jest to wcale takie proste zadanie.

17 Filmy podobne do Wieczny student
Wieczny student

Van Wilder

Gatunek: Komedia

Rok produkcji: 2002

Opis filmu: Historia Vana Wildera, idola i beniaminka uniwersyteckiego kampusu. Pozycję tę zajmuje już od siedmiu upojnych lat. Jednak nie jest to efekt porażki naukowej lecz wypracowanego planu. To, co go interesuje, to sława organizatora najlepszych imprez na wielką skalę. Kiedy tata likwiduje mu dostęp do konta, Van postanawia zorganizować gigantyczną imprezę, na której zbierze środki na dalszą naukę. Zatrudnia nawet asystenta do pomocy. Jednak plany pokrzyżują mu zapiekli wrogowie: profesor McDoogle, któremu Van zajmuje stale miejsce parkingowe i szkolny prymus Richard, któremu Van poderwał narzeczoną.

8 Filmy podobne do Eurotrip
Eurotrip

Eurotrip

Gatunek: Komedia, Przygodowy

Rok produkcji: 2004

Opis filmu: Grupa amerykańskich nastolatków postanawia odwiedzić korespondencyjną przyjaciółkę jednego z nich. W tym celu wybierają się na wakacje do Niemiec. Zanim jednak dane im będzie dotrzeć do celu przeżyją wiele zwariowanych przygód na Starym Kontynencie.

6 Filmy podobne do Dziewczyna z sąsiedztwa
Dziewczyna z sąsiedztwa

The Girl Next Door

Gatunek: Komedia romantyczna

Rok produkcji: 2004

Opis filmu: Ambitny maturzysta Matthew Kidman planuje skończyć studia z wyróżnieniem i uniknąć wszelkich problemów nastolatków. Niestety, kłopoty znajdują go jednak same wprowadzając się do sąsiedztwa i Matthew nie umie oprzeć się pokusie. Kiedy odkrywa, że jego budząca pożądanie sąsiadka Danielle ma mroczną przeszłość - i mściwego ex-chłopaka - nagle jego przyszłość staje pod dużym znakiem zapytania. Przekonuje się jednak, że dla ukochanej gotów jest postawić wszystko na jedną kartę. Dziewczyna z sąsiedztwa to komedia o zderzeniu dwóch różnych światów; o chłopaku z przyszłością i dziewczynie z przeszłością; o chłopaku, który traci niewinność i dziewczynie, która stara się ją odzyskać.

3 Filmy podobne do Road Trip
Road Trip

Road Trip

Gatunek: Komedia

Rok produkcji: 2000

Opis filmu: Zasady oszukiwania: Kiedy jesteś w związku z jedną osobą, a uprawiasz seks z inną... Nie oszukujesz, jeśli mieszkacie w różnych stanach. Nie oszukujesz, jeśli jesteś zbyt wykończony by to pamiętać - jeśli czegoś nie pamiętasz to znaczy, że nigdy się nie wydarzyło. Nie oszukujesz, jeśli jesteś z dwiema osobami w tym samym czasie, ponieważ nawzajem się wykluczają. Ale na pewno oszukujesz, jeśli nagrałeś to na video i ktoś przez przypadek wysyła kasetę to twojej dziewczyny. Właśnie to zdarzyło się Joshowi. Odkrywając pomyłkę Josh, jego dwaj koledzy z collegeu i jeszcze jeden chłopak z samochodem decydują się na szaleńczą - 1800 mil - jazdę z Ithaca w stanie Nowy Jork do Austin w Teksasie. Josh musi bowiem uratować swój związek.

2 Filmy podobne do Sekspedycja
Sekspedycja

Sex Drive

Gatunek: Komedia

Rok produkcji: 2008

Opis filmu: 18-letni Josh ma poważny – rzec by można nabrzmiały – problem. Pomimo osiągnięcia pełnoletniości nie robił jeszcze tego, co każdy prawdziwy mężczyzna w jego wieku zrobić powinien. Krótko mówiąc, Josh nie poznał jeszcze, co to seks... Narastające napięcie, presja ze strony starszego brata, któremu słowo prawiczek nie mieści się w głowie, oraz desperacka chęć, żeby rozwiązać problem przed pójściem do collegeu popychają Josha do desperackich poszukiwań. Nadzieja świta, kiedy w Internecie poznaje piękną i seksowną blondynkę, gotową z nim to zrobić. Jedyny problem to odległość – aby dostać się do raju, Josh musi pokonać 500 mil. Ale wizja utraty dziewictwa jest silną motywacją. Wraz z przyjaciółmi, Lancem i Felicią, pożyczonym od brata zabytkowym Pontiakiem Josh wyrusza w inicjacyjną podróż...

2 Filmy podobne do Ale czad!
Ale czad!

Fired Up!

Gatunek: Komedia

Rok produkcji: 2009

Opis filmu: W tej komedii, czołowi gracze piłkarskiej drużyny Ford High postanawiają olać swój obóz treningowy, aby spędzić lato w towarzystwie pięknych kobiet… na obozie cheerleaderek. Chłopaki bawią się jak królowie, używając swojej nowej reputacji czułych kolesi i namawiając dziewczyny do nagich kąpieli, striptizów i swawolnych igraszek. Jednak gdy Shawn zakochuje się w ślicznej liderce, która jest bardzo podejrzliwa w stosunku do jego motywów, gracze muszą zmienić strategię, aby udowodnić dobre intencje Shawna zanim rozpoczną się finały.

2 Filmy podobne do O dwóch takich, co poszli w miasto
O dwóch takich, co poszli w miasto

Harold & Kumar Go to White Castle

Gatunek: Komedia

Rok produkcji: 2004

Opis filmu: W pewien piątkowy wieczór dwaj maksymalnie rozrywkowi nieudacznicy - Harold (na co dzień pracownik banku) i Kumar (student medycyny) - wyruszają na poszukiwanie... specjalnego hamburgera, który podawany jest tylko w White Castle. Nocna wędrówka po New Jersey stawia przed nimi niespodziewane wyzwania - spotykają m.in. super seksowne laski, mało sympatycznych ogolonych kolesi oraz pewnego inspirującego autostopowicza... Niektóre sytuacje będą wymagały od nich nie tylko sprytu i wytrwałości, ale wręcz prawdziwego bohaterstwa... Tej nocy nie zapomną nigdy! Ale w końcu czego nie robi się, aby zdobyć doskonałe jedzenie...

1 Filmy podobne do Świntuch
Świntuch

Porkys

Gatunek: Komedia

Rok produkcji: 1982

Opis filmu: Porkys przedstawia historię beztroskiego życia chłopaków z Angel Beach w szczęśliwych latach 50-tych. Ich głównym zajęciem jest przyglądanie się dziewczyną pod prysznicem oraz uprzykrzanie sobie i innym życia.

1 Filmy podobne do Old School - Niezaliczona
Old School - Niezaliczona

Old School

Gatunek: Komedia

Rok produkcji: 2003

Opis filmu: Trójka starych dobrych przyjaciół (Mitch, Frank i Beanie) nie będąc zadowolonymi ze swojego obecnego życia postanawiają powtórnie przeżyć młodość i powrócić na studia.

1 Filmy podobne do Do zaliczenia
Do zaliczenia

The To Do List

Gatunek: Komedia

Rok produkcji: 2013

Opis filmu: Nastolatka Brandy Clarke desperacko próbuje odbyć inicjację seksualną, zanim zacznie naukę w collegu. Jej aspiracją nie jest jednak zaliczenie wyjątkowego pierwszego razu, ale kolekcja doświadczeń z długiej listy do zaliczenia.


Podobieństwo dodane przez: aquaslut

0 Filmy podobne do Sąsiedzi
Sąsiedzi

Neighbors

Gatunek: Komedia

Rok produkcji: 2014

Opis filmu: Młode małżeństwo Mac i Kelly Radner mają dom na przedmieściach i uroczą córeczkę i gdy okazuje się, że ich nowymi sąsiadami jest grupa studentów, której przewodniczy Teddy Sanders (Zac Efron), próbują się z nimi zaprzyjaźnić. Szybko jednak głośne imprezy organizowane przez sąsiadów zaczynają im przeszkadzać i postanawiają walczyć o spokój i ciszę. Rozpoczyna się więc sąsiedzka wojna.


Podobieństwo dodane przez: aniasolecka

-2 Filmy podobne do Straszny film
Straszny film

Scary Movie

Gatunek: Komedia

Rok produkcji: 2000

Opis filmu: Łamiąc pojęcie dobrego smaku, Straszny film parodiuje pop-kulturowe widowiska. Niepowstrzymaną zjadliwością atakując najbardziej popularne style i głośne momenty z ostatnich filmów, telewizji i reklam. Film śmiało kpi z klasycznych już scen z Krzyku, Szóstego zmysłu, Matrixa, Koszmaru minionego lata i The Blair Witch Project, by następnie przejść do sparodiowania całej rzeszy banałów rodem z kina dla nastolatków, niezależnie od gatunku.


Podobieństwo dodane przez: KrecikOwsik

Znasz podobny film do American Pie? Dodaj go:Jeżeli nie ma w naszej bazie filmu, który chcesz dodać jako podobny możesz dodać ten film do bazy, kliknij - Dodaj film
Filmy podobne do American Pie 2
American Pie 2

American Pie 2

Gatunek: Komedia

Rok produkcji: 2001

Opis filmu: Po skończeniu pierwszego roku college'u, znajomi postanawiaja spędzić razem wakacje.

Filmy podobne do American Pie Wesele
American Pie Wesele

American Wedding

Gatunek: Gatunek

Rok produkcji: 2003

Opis filmu: Jim oraz Michelle pragną aby ich ślub wywarł bardzo dobre wrażenie na przyszłych teściach i znajomych. Zadanie to wcale nie będzie takie proste jakby się mogło wydawać.

Filmy podobne do American Pie Wakacje
American Pie Wakacje

American Pie Presents Band Camp

Gatunek: Komedia

Rok produkcji: 2005

Opis filmu: Tym razem głównym bohaterem filmu jest młodszy brat Stiflera, który zostaje wydalony ze szkoły, a nastepnie wysłany na obóz letni.

Filmy podobne do American Pie Naga mila
American Pie Naga mila

American Pie Presents The Naked Mile

Gatunek: Komedia

Rok produkcji: 2006

Opis filmu: W tej częsci filmu, bohaterem jest kuzyn Stiflera, który postanawia wziąć udział w tradycji uczelnianej tzw. nagiej mili, czyli biegu nago.

Filmy podobne do American Pie 6 Dom Beta
American Pie 6 Dom Beta

American Pie Presents Beta House

Gatunek: Komedia

Rok produkcji: 2007

Opis filmu: Erik i Cooze przybywają do collegu. Nowe miejsce i środowisko, które się składa z pięknych dziewczyn od razu im przypada do gustu.

Filmy podobne do American Pie 7 Księga Miłości
American Pie 7 Księga Miłości

American Pie Presents The Book of Lov

Gatunek: Komedia

Rok produkcji: 2009

Opis filmu: Trzech prawiczków trafia na księgę, zwaną biblia miłości. Problem polega na tym, że część księgi jest zniszczona, brakuje jej wielu elementów. Ich zadanie będzie polegało na dokończeniu księgi.

Filmy podobne do American Pie Zjazd absolwentów
American Pie Zjazd absolwentów

American Reunion

Gatunek: Komedia

Rok produkcji: 2012

Opis filmu: Po dziesięciu latach od skończenia liceum, czterech kumpli spotyka się na zjeździe absolwentów. Okazuje się, że ani czas ani doświadczenia życiowe nie do końca ich zmieniły.

Komentarze (0)