Zwiastun Adulthood

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Adulthood

0.00 Filmy podobne do Adulthood
0 głosów

Adulthood

Gatunek: Dramat

Rok produkcji: 2008

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Kiedy Sam Peel wychodzi z więzienia za zabicie Trifea, napotyka trudności z dostosowaniem się do życia na zewnątrz. Jest zmuszony zmierzyć się z ludźmi których skrzywdził, stara się dowiedzieć kto chce się na nim zemścić. Kiedy Sam próbuje radzić sobie z efektami swoich poczynań które miały wpływ na tych których znał, odkrywa że jest ścigany przez młodociany gang do którego należy jego młodszy brat który podąża tą samą ścieżką co Sam niegdyś.

Znasz podobny film do Adulthood? Dodaj go:Jeżeli nie ma w naszej bazie filmu, który chcesz dodać jako podobny możesz dodać ten film do bazy, kliknij - Dodaj film
5 Filmy podobne do Trzynastka
Trzynastka

Thirteen

Gatunek: Dramat

Rok produkcji: 2003

Opis filmu: Dla 13-letniej Tracy Evan, dobrze ułożonej, spokojnej, piątkowej uczennicy poznanie Evie najpopularniejszej dziewczyny w szkole jest jak objawienie. Lubiana, atrakcyjna i otwarcie snobistyczna Evie uosabia wszystko to, do czego zaczyna niespodziewanie dążyć Tracy. Evie wciąga Tracy do świata seksu, narkotyków i drobnej przestępczości.

1 Filmy podobne do Shank
Shank

Shank

Gatunek: Akcja

Rok produkcji: 2010

Opis filmu: Akcja filmu toczy się w przyszłości w upadającym Londynie. Junior należy do gangu, którego przywódcą jest jego starszy brat Rager. Kiedy jeden z braci zostaje zabity przez rywala, drugi wraz z resztą gangu próbują wyrównać rachunki.

Filmy podobne do Kidulthood
Kidulthood

Kidulthood

Gatunek: Dramat

Rok produkcji: 2006

Opis filmu: Dla 15-letniego Trife, chłopaka z zachodniego Londynu, codzienne życie jest pułapką. Jest uwięziony pomiędzy światem szkolnych przyjaciół, dziewczyną, którą kocha a potężnym i niebezpiecznym wujem. Chłopak musi wybierać miedzy tym, o czym doskonale wie, że jest słuszne a światem przemocy i narkotyków - który poznał już dosyć dobrze...

Komentarze (0)